Soep met ballen | De toekomst van ons werk

27
jun
2025

Soep met ballen | De toekomst van ons werk

Voor iedereen met trek in een goed gesprek. Met arbeidseconoom prof. Joop Schippers (UU).

Met de komst van robots en AI verandert ons werk. Steeds meer banen lijken overbodig. Tegelijkertijd kiezen te weinig mensen voor werken in het onderwijs, de zorg en de techniek. Met grote tekorten als gevolg. Kan je straks nog wel een baan kiezen die het beste bij je past? Arbeidseconoom prof. Joop Schippers (UU) over de toekomst van ons werk. 

Over Soep met ballen

Blijf na het lunchpauzeconcert in TivoliVredenburg hangen voor Soep met ballen – een kom (vega) soep en een goed gesprek met iemand die je (nog) niet kent. Elke editie serveert een onderzoeker van de Universiteit Utrecht een kort verhaal over een actueel thema: van werkdruk tot biodiversiteit. Geen lange lezingen of ingewikkelde theorieën, maar verhalen met pit – en een stevige lepel dialoog. Wetenschap als gespreksstarter, soep als sociale smeerolie. Aanschuiven mag gewoon. Met ballen of zonder, maar altijd met inhoud.

Alleen trek in een goed gesprek? Ook zonder soep is iedereen welkom. De deuren van de Vrije Ruimte (ingang Vredenburgplein) gaan open om 13.30 uur, start is 13.45 uur en we eindigen om 14.15 uur. Ook zonder ticket voor het lunchpauzeconcert mag je gewoon aanschuiven.

Deze eerste editie is gekoppeld aan ons publieksonderzoek De Grote Werk-test. Welke rol speelt werk in jouw leven? Doe mee via sg.uu.nl/test

Spreker

Datum & tijd
Vrijdag 27 juni 2025 (13:45-15:00)
Voertaal
Nederlandstalig
Entree
Gratis
Aanmelden
Direct in je agenda